Folie reklamoweFolie reklamowe to bardzo szerokie spektrum możliwości – od wklejania większych powierzchni reklamowych dużymi formatami z nadrukiem do wykonania etykiet foliowych samoprzylepnych w małych formatach. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów folii do nadruku:

- folia biała błysk i mat

- folia transparentna

- folia biała z szarym podkładem – do zakrycia starych reklam

- folia easy-dot mat lub błysk - z usuwalnym klejem punktowym (FLAT DOT) ułatwiającym samodzielną aplikację, klej pozwala na wielokrotną aplikację i łatwe usuwanie folii z podłoża

- folia One Way Vision - folia siateczkowa, która służy do oklejania powierzchni szklanych, od wewnątrz gwarantuje bardzo dobrą widoczność, zaś z zewnątrz nie widać wnętrza lokalu, dzięki temu sprawdzi się np. w obiektach z dużymi przeszkleniami wychodzącymi na zewnątrz, na ruchliwą aleję, itp.

- folia backlite - folia mająca zastosowanie do kasetonów i innych systemów podświetlanych.

Oprócz folii z nadrukiem możemy też wykonać grafikę/tekst z folii ploterowej - jest to kolorowa folia samoprzylepna barwiona na etapie produkcji przeznaczona do wycinania elementów na ploterze. Folia ta występuje w ograniczonej ilości kolorów i nie jest przeznaczona do zadruku. Wycięty tekst/grafika przenoszony jest na powierzchnię do wyklejenia za pomocą folii transferowej.

Ciekawą opcją jest też folia mrożona - folie typu mrożone szkło, imitujące piaskowanie, przeznaczone są do dekoracji okien, szyb wewnętrznych w biurach, hotelach, restauracjach i witrynach sklepowych. Pozwalają na tworzenie pięknych grafik uniemożliwiając jednocześnie wgląd do pomieszczenia.Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu – tel. 602 707 160 lub e-mail: biuro@welin.pl