Bloczki 

Bloczki samokopiujące - nasza drukarnia jest producentem bloczków drukowanych na papierze samokopiującym. Bloczki takie mają szerokie zastosowanie i sprawdzają się tam, gdzie potrzebny jest dokument oryginalny i kopia, czyli np. w umowach kupna-sprzedaży, umowach pracy/zleceń, listach przewozowych, drukach napraw/serwisowych, potwierdzeniach odbioru, kp, kw, poleceniach przelewu itp.

Druki samokopiujące wykonujemy na papierze firmy Eurocalco, który występuje najczęściej w kolorze białym, ale inne dostępne kolory to: żółty, różowy, niebieski i zielony. Druki składamy w bloczki klejone wzdłuż długiego lub krótszego boku z podkładem kartonowym i okładką na życzenie Klienta.

Maksymalny rozmiar bloczków to A4, ale wykonujemy każdy inny format również - od A5, A6 i A7 do formatów niestandardowych. Jako producent wykonamy każdy bloczek według Państwa potrzeb i wymagań, zaczynając od darmowego prostego projektu graficznego. Nasza drukarnia specjalizuje się w druku materiałów samokopiujących od lat, dlatego dzięki profesjonalnej obsłudze wykonamy dla Państwa bloczki spełniające wszystkie wymagania w możliwie najkrótszym terminie realizacji.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu – tel. 602 707 160 lub e-mail: biuro@welin.pl